Autoškola není jenom o ježdění autem; abyste rozuměli všem situacím, které v provozu můžou nastat, je potřeba znát předpisy. Jasně, zní to jako pořádná otrava – zákony, vyhlášky, předpisy, paragrafy… Ale žádný strach. Nejdete studovat na právníka. Všechno Vám vysvětlím maximálně srozumitelně, polopaticky, tak abyste vše pochopili.


Sraz na výuku si dáme každé pondělí nebo čtvrtek (dle domluvy, jak se to komu hodí) v 18:00, končit budeme ve 20:00. V učebně mám pro Vás připravenou kávu, něco k pití, malé občerstvení, atd.

Učebna


Učebna je v budově na Rondelu; to znamená, že vystoupíte na zastávce „Bukov Rondel“ – jezdí sem trolejbusy 56, 54 a 46, a autobusy 5, 11, 16 a 18.

Jízdní řády MHD na Rondel jsou tady.

Ze zastávky půjdete k největšímu domu, který uvidíte. V rohu domu – přesně mezi restaurací „Pho 81“ a prodejnou „Auto Kelly“ – je bílý vchod do budovy. Výtahem nebo po schodech se pak dostanete do 1. patra, dveřmi vedle výtahu vejdete do chodby a vpravo úplně na konci najdete učebnu. Pokud byste se nemohli dostat do domu, u dveří je zvonek „Autoškola“, případně mi zavolejte na 725956950.

Zastávka Bukov Rondel
Vchod do budovy

Během výuky Vám vysvětlím, jak se na silnici chovat, jak řešit přednosti v křižovatkách, jak jezdit ve městě, mimo město i po dálnici, dozvíte se jak postupovat v případě první pomoci a spoustu dalších věcí, které budou v provozu potřeba. Vše, co se v učebně naučíte, si později vyzkoušíte, až budeme mít spolu jízdu.

Nemusíte se ničeho bát. Teorie není až taková nuda, jak to může vypadat; navíc je to opravdu důležité, vyznat se v předpisech. Budu se snažit, abyste vše pochopili, a aby pro Vás výuka teorie nebyl až tak úplně opruz. 🙂 Uvidíte, že na silnici Vám to pak půjde mnohem líp.